Vitaj vo svete motosale.sk

Jazda na dvojkolesovom tátošovi je tvoj životný štýl, charakterizuje celú tvoju osobnosť, prípadne je to tvoje najväčšie hobby? Miluješ adrenalín, rýchlu jazdu na cestách a v teréne? Alebo je motorka doslova tvojou celoživotnou partnerkou, pre ktorú dýchaš?

Máš rád slobodu, ktorú ti motocykel pri dennodenných presunoch poskytuje? Je to tvoj primárny dopravný prostriedok a parťák počas väčšej časti roka?

Zaujímajú ťa aj štvorkolky?

Prípadne máš rád aj skútre, či už vo voľnom čase, alebo ťa vozia do práce namiesto auta? Potrebuješ sa poradiť ohľadom servisu, alebo si len tak pokecať s inými spriaznenými dušami z tohto sveta?

A hlavne…

Hľadáš motorkársky online web, na ktorý vložíš inzerát zadarmo?

V tom prípade si na správnej adrese! 

Toto je naša nová internetová komunita, venovaná motorkám, štvorkolkám, no primárne ich priaznivcom. Nájdeš tu všetko, čo by ťa zo sveta motoriek a štvorkoliek mohlo zaujímať: novinky, zaujímavosti a informácie o nadchádzajúcich podujatiach, a to najdôležitejšie: kúpiš a predáš to, čo potrebuješ. Stačí sa zaregistrovať.

Potrebuješ súčiastky, náhradné diely, vybavenie k motorke, motorkárske oblečenie? 

Tento priestor s možnosťou pridať zadarmo inzerát je určený na kúpu a predaj najrôznejších motorkárskych vecí: nových, aj z druhej ruky. Máš tu možnosť založiť si svoje konto, v ktorom budeš mať luxusne po ruke svoje staršie aj aktuálne inzeráty a spravovať si ich, kedykoľvek potrebuješ. To všetko bez akéhokoľvek registračného poplatku.

motosale.sk je skrátka planéta neobmedzených možností pre vášnivých nadšencov zo sveta motocyklov a štvorkoliek!

Čo všetko nájdeš na motosale.sk?

  • Online inzercia – či už chceš pridať inzerát na náhradné diely, nové motorky, ojazdené motorky, prilby, bundy, nohavice či čokoľvek iné z oblečenia… alebo ti, naopak, niečo chýba a chceš si to kúpiť, tento web si ulož medzi svoje obľúbené. Pretože tu budú pribúdať inzeráty, vďaka ktorým nájdeš, čo hľadáš. A je to celkom zadarmo.
  • Aktuality zo sveta motocyklistov a štvorkolkárov na blogu – toto je taký malý spravodajský web, v ktorom sa dozvieš veľa zaujímavých informácií z tvojej obľúbenej oblasti.
  • Kalendár podujatí – ľahko zistíš, čo sa chystá, aké jazdy či zrazy motorkárov alebo štvorkolkárov sú v pláne, kam sa môžeš previezť a stráviť tak plnohodnotne svoj voľný čas.

Vitaj na Motosale.sk, bav sa, informuj sa, zdieľaj to, čo práve potrebuješ…

Komentár

mood_bad
  • Žiadne komentáre.
  • chat
    Pridať komentár